Luksusowy apartament (nowe budownictwo)- projekt architektoniczny 2020.

                 Luksusowy apartament – Projekt architektoniczny mieszkania trzypokojowego.
luksusowy salon - projekt

Luksusowy apartament jaki opracowaliśmy dla klienta z zagranicy. Projekt architektoniczny został zrealizowany na 60m2 mieszkaniu we Wrocławiu.  Apartament w stylu skandynawskim zlokalizowany we Wrocławiu na modnym, stylowym osiedlu z zadbanymi częściami wspólnymi. Wykończenie w stylu skandynawskim z nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi i starannie dobranym oświetleniem. W całym mieszkaniu zamontowano
szklane włączniki dotykowe, dzięki czemu można sterować światłem z pilota lub aplikacją na smarfonie.
Salon o powierzchni 22m2 wykończony  drewnianymi panelami dębowymi oraz białym gresem.
Główne oświetlenie stanowi oryginalny plafon kryształowy, o średnicy 70cm (piękna poświata dookoła lampy).
Kuchnia jednorzędowa z białymi lakierowanymi frontami (zabudowa projektowana według indywidualnego projektu). Szafki otwierane na boki, podciągnięte do samego sufitu. Blat drewniany. Lodówka zabudowana. Tył kuchni wykonany z lacobel’u. Tak opracowana aranżacja zwiększa przestrzeń salonu i sprawia, że można go praktycznie umeblować.
Łazienka biało – złota.
Ciekawie zaaranżowano łazienki. Główna łazienka pokryta oryginalną płytką hiszpańską z ciekawym wzorem świetnie odbijającym światło. Prawy bok wykończony złotą mozaiką oraz stylowymi płytkami z obrazem komputerowym.  Całość podświetlona listwami leed. Powstałe w ten sposób światło świetnie
odbija się w bocznej szklanej złotej mozaice (plastry 30×30 cm). Nad lustrem zainstalowano specjalną lampę rozpraszającą światło po frontowej ścianie pokrytej kaflami hiszpańskimi.
Mniejsza łazienka wykończona białymi płytkami z bocznym obramowaniem, złotym dekorem firmy Tiffany oraz oryginalnym lustrem w kształcie łzy.
Cały przedpokój utrzymano w bieli aby optycznie powiększyć jego wnętrze. Eleganckim dodatkiem są plafony leed, chromowane klamki oraz szklane włączniki dotykowe. Sypialnie z oknami PCV z wbudowanymi wywietrznikami higroskopijnymi oraz plafonami emitującymi trzy źródła światła.
Wnętrze mieszkania widoczne jest na poniższym rzucie 3D:
luksusowy apartament - projekt architektoniczny

Luksusowy apartament. Projektowanie mieszkań pod wynajem.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą projektowania mieszkań pod wynajem. Jak doświadczona firma zarządzająca najmem posiadamy gotowe projekty

do wykorzystania (starannie dopasowane do rodzajów wnętrza). Szczegółowe informacje oraz portfolio naszych projektów znajdą Państwo w naszym serwisie:

Inwestycje Wrocław

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.