Mieszkanie do wynajęcia – przykładowe wnętrze.

                       Modny nowoczesny apartament do wynajęcia – przykładowe wnętrze.

Zadbane mieszkanie blisko Rynku i Sky Tower we Wrocławiu. Zadbane wnętrze, ciekawy budynek + duży taras na szerokości całego mieszkania.
mieszkanie do wynajęcia - Wrocław

Mieszkanie do wynajęcia – przykładowe wnętrze

Projekt modnego mieszkania do wynajęcia. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, doświetlonej nowoczesnej kuchni oraz dużej przestronnej łazienki z wc. Wnętrze utrzymano w jasnej tonacji kolorystycznej dzięki czemu jest bardzo przestronne i miłe dla oka.  Pokoje urządzono tak aby stanowiły dwa niezależne miejsca do mieszkania (taka aranżacja jest szczególnie atrakcyjna obecnie, ponieważ najemcy mieszkania często pracują z domu). Zaletą mieszkania jest również nowoczesna, doświetlona kuchnia oraz przestronna łazienka.
Kuchnia projektowana pod wymiar, pomiędzy salonem, a kuchnią prześwit ze szkła matowego. Meble wykonane na indywidualne zamówienie z lakierowanymi frontami. Świetnym
uzupełnieniem jest fototapeta z wieżą Eifla.  W kuchni zamontowano szklany stół a boczna ściana wykonana jest ze szkła matowego tak aby dodatkowo doświetlić kuchnie.
Mieszkanie posiada bardzo ciekawy układ architektoniczny: z obu pokoi wychodzi się na duży rozległy taras z widokiem na podwórze. Mimo lokalizacji w samym centrum miasta mieszkanie jest stosunkowo ciche (druga linia zabudowy od ulicy). Zaletą nieruchomości jest również jej uniwersalne przeznaczenie – może być wynajęte na biuro lub jako mieszkanie dla trzech osób. Bardzo dobrze dobrane oświetlenie leedowe, dzięki czemu wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone.
Standard wykończenia: podogi: kafle, ściany: gładzie + farba ceramiczna, oświetlenie: leed, okna PCV,
Oferta mieszkania na wynajem znajduje się w serwisie:
nowoczesna biała kuchnia
nowoczesna biała sypialnia
biała łazienka - nowe budownictwo
Mieszkanie do wynajęcia - przykładowe wnętrze
nowoczesny apartament na sprzedaż

Aranżacja i projektowanie mieszkań pod wynajem.

Cenisz niestandardowe wnętrza? Zależy Ci na modnym wnętrzu które będzie przyciągało uwagę najemców? Jeśli tak sprawdź szczegółowo jak możesz urządzić mieszkanie z poniższym wyposażeniem. Dzięki do Zobacz najnowsze wnętrza i rozwiązania w naszym serwisie internetowym. Poszczególne rozwiązania zostały opisane w poniższych artykułach:
Powyższy projekt pochodzi z serwisu Nieruchomosci-Wroclaw.Net – Profesjonalne zarządzanie najmem.

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.