poniedziałek, 25 listopada 2019

Włączniki dotykowe - designerskie szklane dodatki.      Szklane Włączniki dotykowe - opinie i recenzje. Idealny dodatek do Twojego salonu.Kontakty dotykowe - skąd taka popularność?


Rozwój rynku nieruchomości i rozwiązań architektonicznych sprawił, że coraz więcej młodych oraz firm interesuje się tematyką smart-home oraz sterowaniem poszczególnymi funkcjami nieruchomości z poziomu urządzeń mobilnych. Dzisiejsze rozwiązania techniczne pozwalają w komfortowy sposób sterować poszczególnymi funkcjami mieszkań i domów jak np. oświetlenie.Dzięki szklanym włącznikom dotykowym mogą Państwo dowolnie sterować oświetleniem we wnętrzu nieruchomości oraz dostosowywać je do panujących warunków. Nasze kontakty posiadają unikalny design oraz funkcjonalności, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów indywidualnych oraz firm.


W artykule prezentujemy ekskluzywne gniazdka i kontakty elektryczne na sprzedaż. Poniżej przedstawiamy najczęściej zamawiane modele z naszego serwisu i portfolio. Każdy kontakt ma modułową budowę i składa się z: wewnętrznej puszki, obudowy oraz wymiennego szklanego panelu wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Dzięki modułowej budowie idealnie wpasowują się do komfortowych wnętrz.

W praktyce klienci doceniają możliwość instalacji w jeden deseń ( w kilku gamach kolorów):
- kontaktów dotykowych,
- szklanych gniazdek elektrycznych,
- połączonych modułów (gniazdka + kontakty).

Prezentowane kontakty świetnie prezentują się w designerskich apartamentach, mieszkaniach deweloperskich, domach i rezydencjach na sprzedaż. Stanowią świetny dodatek do wnętrz oraz
są praktyczne w użyciu (można sterować nimi pilotem lub telefonem). Świetnie nadają się również
do kontrolowania opuszczania rolet oraz bram garażowych w domach. Poniżej nasz katalog produktów. Wszystkie modele można łączyć – zamawiać pojedyncze lub podwójne sztuki.

Szklane kontakty i włączniki - opinia po 24 miesiącach użytkowania.


Szklane włączniki dotykowe szczególnie atrakcyjnie prezentują się w słonecznych pomieszczeniach:
sypialniach, salonach i biurach. Dzięki szerokiej gamie kolorów włączniki dotykowe można dobrać tak aby kontrastowały ze ścianą lub żeby zlewały się z nią kolorystycznie. 

Szczególnie atrakcyjnie komponują się na białych ścianach z farbami lateksowo-akrylowymi w słonecznych mieszkaniach (szklana tafla odbija świetnie światło i obraz). Wbrew pozorom nie są trudne w utrzymaniu i są bardzo trwałym produktem. Jedna uwaga - włączniki dotykowe kupuj tylko w autoryzowanych sklepach sprawdzonych producentów - te przysyłane z zagranicy są często wadliwe i samoczynnie się uruchamiają lub odkształcają. Problemem jest również ich późniejsza reklamacja u zagranicznego sprzedawcy.

Reasumując jest to designerski produkt naprawdę wart uwagi przy projektowaniu mieszkań i domów.
Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia kontaktów z telefonem komórkowym, systemami smart home oraz możliwość sterowania oświetleniem z poziomu dedykowanego pilota. P Polecamy je zawsze naszym klientom- stanowią interesujący i stylowy dodatek praktycznie do każdego wnętrza.


Włączniki dotykowe - galeria i aranżacje.

Poniżej prezentujemy jak wyglądają w praktyce.
Zobacz dostępne produkty w autoryzowanym sklepie https://welaik.pl
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz