poniedziałek, 25 listopada 2019

Włączniki dotykowe - designerskie szklane dodatki.                                           Włączniki dotykowe - idealny dodatek do salonu.


Rozwój rynku nieruchomości i rozwiązań architektonicznych sprawił, że coraz więcej młodych oraz firm interesuje się tematyką smart-home oraz sterowaniem poszczególnymi funkcjami nieruchomości z poziomu urządzeń mobilnych. Dzisiejsze rozwiązania techniczne pozwalają w komfortowy sposób sterować poszczególnymi funkcjami mieszkań i domów jak np. oświetlenie.

Dzięki szklanym włącznikom dotykowym mogą Państwo dowolnie sterować oświetleniem we wnętrzu nieruchomości oraz dostosowywać je do panujących warunków. Nasze kontakty posiadają unikalny design oraz funkcjonalności, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów indywidualnych oraz firm.


W artykule prezentujemy ekskluzywne gniazdka i kontakty elektryczne na sprzedaż. Poniżej przedstawiamy najczęściej zamawiane modele z naszego serwisu i portfolio. Każdy kontakt ma modułową budowę i składa się z: wewnętrznej puszki, obudowy oraz wymiennego szklanego panelu wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Dzięki modułowej budowie idealnie wpasowują się do komfortowych wnętrz.

W praktyce klienci doceniają możliwość instalacji w jeden deseń ( w kilku gamach kolorów):
- kontaktów dotykowych,
- szklanych gniazdek elektrycznych,
- połączonych modułów (gniazdka + kontakty).

Prezentowane kontakty świetnie prezentują się w designerskich apartamentach, mieszkaniach deweloperskich, domach i rezydencjach na sprzedaż. Stanowią świetny dodatek do wnętrz oraz
są praktyczne w użyciu (można sterować nimi pilotem lub telefonem). Świetnie nadają się również
do kontrolowania opuszczania rolet oraz bram garażowych w domach. Poniżej nasz katalog produktów. Wszystkie modele można łączyć – zamawiać pojedyncze lub podwójne sztuki.

Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia kontaktów z systemami smart home oraz możliwość sterowania oświetleniem z poziomu dedykowanego pilota. Poniżej prezentujemy jak wyglądają w praktyce. Polecamy je naszym klientom- stanowią interesujący i stylowy dodatek praktycznie do każdego wnętrza.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza