sobota, 7 grudnia 2019

Kawalerka pod wynajem - projekt architektoniczny.Projekt architektoniczny kawalerki pod wynajem.


Uniwersalny projekt kawalerki pod wynajem. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 30m2. 

Układ pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym,
- przedpokój z przejściem do kuchni,
- łazienka,

Kawalerka zaaranżowana na nowoczesny apartament pod wynajem. Standard wykończenia:
Podłogi: płytki wyłożono płytkami imitującymi drewno, ściany: gładzie + farba lateksowo akrylowa. Do oświetlenia wykorzystano nowoczesne plafony leedowe, dzięki czemu wnętrze jest rozjaśnione w kilku odcieniach. Na ścianach zamontowano szklane włączniki dotykowe którymi dodatkowo można sterować z poziomu smartfona.
Kuchnia projektowana na zamówienie (białe lakierowane fronty) z meblami na zamówienie oraz wysuwanym blatem. Na frontowej ścianie salony lakierowany blat + szafa. Tył - płytka z nadrukiem przedstawiających miasto w Europie.  Frontowa zabudowa została zaprojektowana jednocześnie jako miejsce do pracy (biurko) oraz rozrywki (TV + soundbar). Duże łóżko w rogu na stelażu z materacem piankowym. Całość podkreślona oświetleniem leed.
Łazienka wykończona białymi kaflami, szklaną mozaiką, oraz gresem rektyfikowanym. W prawej wnęce znajduje się szklana kabina prysznicowa.Zainstalowane duże lustro sprawia , że wnętrze wydaje się dużo większe. Wejście z przesuwanymi szklanymi drzwiami. Całość widoczna na zdjęciach poniżej.

Projekt kawalerki pod wynajem


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz