czwartek, 6 sierpnia 2020

Luksusowy apartament - projekt architektoniczny.                                   Luksusowy apartament - jak zaprojektować apartament dla siebie? 

Poniżej przedstawiamy projekt nietypowego apartamentu jaki opracowaliśmy dla naszego klienta z zagranicy. Mieszkanie o powierzchni 60m2 zostało w całości zaprojektowane według oryginalnego projektu architektonicznego zakładającego użycie -wysokiej jakości materiałów ceramicznych, 
-ekskluzywnego oświetlenia,
-wykreowania oryginalnych odbić światła,
- sterowania światłem (szklane włączniki dotykowe),
- szklanej mozaiki oraz specjalnej zabudowy z płyty budowlanej,

Mieszkanie wykończono w skandynawskim stylu. Jasne drewniane podłogi, białe matowe farby ceramiczne, białe meble i powłoki łazienek. W przedpokoju kafle ceramiczne świetnie odbijające światło oraz białe drzwi z nowymi ościeżnicami.

Łazienki zaprojektowana w jasnej tonacji, z białymi kaflami oraz złotą szklaną mozaiką. Frontowa ściana z podświetlanymi półkami leed. Zamontowane duże lustro rozjaśnia wnętrze i sprawia że jest jeszcze większe. Druga mniejsza łazienka z lustrem w kształcie kropli wody i kaflami Tiffany.


Kuchnia jednorzędowa: meble wykonane na biały połysk, z wszystkimi sprzętami wykonanymi na zamówienie. Podświetlona tylnia ściana. Półki odmykane bokiem. Dzięki zabudowie jednorzędowej i przedłużeniu bocznej ściany salon jest większy optycznie i bardziej ustawny. Z salonu wyjście na mieszkanie z widokiem na patio osiedla.

Jak Wam się podoba nasz projekt? Więcej niezwykłych nieruchomości już wkrótce na naszym blogu!
Wszystkie zdjęcia dostępne są w naszym serwisie: http://www.inwestycje-wroclaw.pl/apartament-dakid.html
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz