sobota, 24 października 2020

Mieszkanie do wynajęcia - przykładowe wnętrze.


                       Modny nowoczesny apartament do wynajęcia - przykładowe wnętrze.


Zadbane mieszkanie blisko Rynku i Sky Tower we Wrocławiu. Zadbane wnętrze, ciekawy budynek + duży taras na szerokości całego mieszkania. 


mieszkanie do wynajęcia - Wrocław


Projekt modnego apartamentu do wynajęcia. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, doświetlonej nowoczesnej kuchni oraz dużej przestronnej łazienki z wc. Wnętrze utrzymano w jasnej tonacji kolorystycznej, pokoje urządzono tak aby stanowiły dwa niezależne miejsca do mieszkania. Zaletą mieszkania jest również nowoczesna, doświetlona kuchnia oraz przestronna łazienka.
 

Kuchnia projektowana pod wymiar, pomiędzy salonem, a kuchnią prześwit ze szkła matowego. Meble wykonane na indywidualne zamówienie z lakierowanymi frontami.

Mieszkanie posiada bardzo ciekawy układ architektoniczny: z obu pokoi wychodzi się na duży rozległy taras z widokiem na podwórze. Mimo lokalizacji w samym centrum miasta mieszkanie jest stosunkowo ciche. Zaletą nieruchomości jest również jej uniwersalne przeznaczenie - może być wynajęte na biuro lub jako mieszkanie dla trzech osób. Oferta mieszkania na wynajem znajduje się w serwisie:

                                
nowoczesna biała kuchnia

nowoczesna biała sypialnia

                              
biała łazienka - nowe budownictwo


nowoczesny apartament na sprzedaż


Cenisz niestandardowe wnętrza? Zależy Ci na modnym wnętrzu które będzie przyciągało uwagę najemców? Jeśli tak sprawdź szczegółowo jak możesz urządzić mieszkanie z poniższym wyposażeniem: 

Wyposażenie wnętrz - porównaj na Ceneo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz