Kawalerka pod wynajem – projekt architektoniczny.

Projekt architektoniczny kawalerki pod wynajem.

Uniwersalny projekt kawalerki pod wynajem. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 30m2. 

Układ pomieszczeń:
– salon z aneksem kuchennym,
– przedpokój z przejściem do kuchni,
– łazienka,

Kawalerka zaaranżowana na nowoczesny apartament pod wynajem. Standard wykończenia:
Podłogi: płytki wyłożono płytkami imitującymi drewno, ściany: gładzie + farba lateksowo akrylowa. Do oświetlenia wykorzystano nowoczesne plafony leedowe, dzięki czemu wnętrze jest rozjaśnione w kilku odcieniach. Na ścianach zamontowano szklane włączniki dotykowe którymi dodatkowo można sterować z poziomu smartfona.
Kuchnia projektowana na zamówienie (białe lakierowane fronty) z meblami na zamówienie oraz wysuwanym blatem. Na frontowej ścianie salony lakierowany blat + szafa. Tył – płytka z nadrukiem przedstawiających miasto w Europie.  Frontowa zabudowa została zaprojektowana jednocześnie jako miejsce do pracy (biurko) oraz rozrywki (TV + soundbar). Duże łóżko w rogu na stelażu z materacem piankowym. Całość podkreślona oświetleniem leed.
Łazienka wykończona białymi kaflami, szklaną mozaiką, oraz gresem rektyfikowanym. W prawej wnęce znajduje się szklana kabina prysznicowa.Zainstalowane duże lustro sprawia , że wnętrze wydaje się dużo większe. Wejście z przesuwanymi szklanymi drzwiami. Całość widoczna na zdjęciach poniżej.

Projekt kawalerki pod wynajem


Property of Dakid Business Solutions Michał Banaszak

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.